• Вт. Вер 28th, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

В Афганістані після захоплення талібами перестали працювати понад 150 ЗМІ

Відadmin

Вер 14, 2021
В Афганістані після захоплення талібами перестали працювати понад 150 ЗМІ

В Афганістані за останній місяць припинили роботу понад 150 ЗМІ

Засоби масової інформації заявили про фінансові труднощі та тиск з боку талібів.

Щонайменше 153 афганських ЗМІ перестали працювати з того моменту, як терористичний рух “Талібан” захопив владу в Афганістані. Про це в понеділок, 13 вересня, інформує телеканал Tolo News з посиланням на організації, які виступають на захист свободи ЗМІ.

Головними проблемами, через які різні телеканали, радіостанції і друковані видання припинили роботу, стали фінансові проблеми і обмеження, що вводяться новою владою.

За словами представника Союзу афганських національних журналістів Масрур Лутфі, якщо міжнародні організації не зроблять кроки для вирішення цієї проблеми, скоро “настане кінець свободі ЗМІ в Афганістані”.

Нагадаємо, що раніше “Талібан” ввів заборону на заняття спортом для жінок. Іслам та Ісламський Емірат не дозволяють жінкам грати в крикет або займатися будь-яким видом спорту, де видно їхні обличчя і фігури, зазначив представник талібів.

Раніше повідомлялося, що “Талібан” зобов’язав жінок, які проходять навчання в приватних університетах і коледжах, під час занять носити нікаб – мусульманський головний убір з прорізом для очей, що закриває обличчя.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *