• Ср. Гру 1st, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

В Афганістані вбили захисницю прав жінок

Відadmin

Лис 6, 2021
В Афганістані вбили захисницю прав жінок

В Афганістані впізнали тіло захисниці прав жінок

Жінку впізнали по одязі, оскільки її тіло було надто понівечене, а на обличчі були вогнепальні поранення.

В Афганістані застрелили 29-річну активістку та викладачку економіки Фрозан Сафі. Про це повідомляє The Guardian у суботу, 6 листопада.

Активістка значилася зниклою безвісти з 20 жовтня, проте тільки тепер її тіло було впізнано в морзі міста Мазарі-Шаріф.

Смерть Сафі стала першою відомою смертю захисниці прав жінок з того часу, як таліби прийшли до влади майже три місяці тому.

“Ми впізнали її за одягом. Кулі пошкодили їй обличчя”, – заявила сестра загиблої Рита.

Жінка пояснила, що кульові поранення були по всьому тілу активістки, їх було надто багато, щоб порахувати. Крім того, у Сафі забрали обручку та сумку.

Як зазначає видання, тіло Сафі та ще однієї невідомої жінки доправили до лікарні представники “Талібану” у четвер. За словами представника талібів Забіхулли Нурані, поряд з ними було виявлено також тіла двох чоловіків. Чиновник стверджує, що вони могли стати жертвами “особистої ворожнечі”.

Нагадаємо, що раніше в Кабул прибув перший літак із гуманітаркою від ООН. Перший літак привіз вимушеним переселенцям 33 тонни комплектів, призначених для утеплення в наступні зимові місяці.

Також повідомлялося, що Лондон виділить Кабулу багатомільйонну допомогу. Фінансова допомога буде направлена ​​через організації ООН та Міжнародний комітет Червоного Хреста.


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *