• Ср. Жов 20th, 2021

FreshNews

Tільки актуальні новини на сьогодні в Україні та світі

Відсилання в Африку. Поклонську зробили послом

Відadmin

Жов 13, 2021
Відсилання в Африку. Поклонську зробили послом

Фото: РИА Новости

Пригоди Наталії Поклонської тривають

Українські правоохоронці оголосили Поклонську в розшук за держзраду, сепаратизм, захоплення влади і створення злочинної організації.

 

Наталія Поклонська – один із символів окупації Криму Росією. Але тепер Москві вона не особливо потрібна, так що її відправили послом в Африку. В Україні, під санкціями якої знаходиться Поклонська, обіцяють дістати її і там.

 

 

Кар’єра

 

Поклонська – уродженка Луганської області. До окупації Криму працювала в прокуратурі. У 2014 році перейшла на сторону сепаратистів – у березні 2014-го її призначили “прокурором АРК”.

 

Українські правоохоронці оголосили Поклонську в розшук за держзраду, сепаратизм, захоплення влади і злочинну організацію. Крім того, проти неї відкрили справи за заборону Меджлісу і переслідування українців.

 

У жовтні 2016 року вона покинула пост в окупованому Криму у зв’язку з обранням у Держдуму. Поклонську обрали в парламент від Единой России. У жовтні 2016 року її призначили на посаду голови комісії з контролю за доходами депутатів, але вона її втратила у вересні 2018 року після голосування з питання пенсійної реформи. Вона була єдиним членом фракції, яка виступила проти підвищення пенсійного віку, і її звинуватили в порушенні фракційної дисципліни.

 

Після цього вона була заступником голови комітету з міжнародних справ і членом думської комісії з розгляду витрат федерального бюджету, які спрямовано на забезпечення національної оборони, національної безпеки і правоохоронної діяльності.

 

У нових виборах Поклонська не взяла участь. Поклонську через її не цілком системну поведінку і екстравагантні заяви не хотіли бачити в Держдумі наступного скликання ні адміністрація президента, ні Единая Россия, ні керівництво Криму, від якого її було обрано, розповідали раніше РБК джерело, близьке до Кремля, і співрозмовник у нижній палаті парламенту.

 

 

Любов до царя

 

Поклонська активно виступала проти фільму Матильда – мелодрами Олексія Учителя, в якій розповідається про стосунки між цесаревичем Миколою Олександровичем і балериною Матильдою Кшесінською.

 

Поклонська також критикувала російську правоохоронну систему.

 

“Слідчий комітет? Я не розумію такої системи роботи. Прокурор, мене вчили все життя, – головна. Я – наглядова інстанція! І я зобов’язана довести справу до об’єктивного справедливого рішення. І я можу керувати слідством. А що зараз прокурор? Прокурор не керує слідством, тому що він не може давати вказівки слідчому”, – говорила вона.

 

 

В Африку

 

Кабо Верде – країна, розташована на островах Зеленого Мису в 600 км від західного узбережжя Африки.

 

По суті, перехід Наталії Поклонської на посаду посла в далекій Республіці Кабо Верде можна назвати почесним засланням. РБК так і вказував: депутат стала занадто незручною для керівництва Держдуми.

 

“Заслання” на посаду посла – питомо російська традиція: наприклад, колишній глава ЦВК Росії Олександр Вешняков у 2008 році став послом у Латвії.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *